تبلیغات
دوره نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودبار زیتون،انتخابات شهرستان رودبار استان گیلان - کربلائی: رفتار تبلیغاتی برخی کاندیداها شرم آور است.
دوره نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودبار زیتون،انتخابات شهرستان رودبار استان گیلان
افزایش بصیرت، حضور حداكثری و انتخاب اصلح :تشکیل "مجلس صالح و سالم و قوی" با شرکت پرشور مردم

جلسه مهدیه محصول تلاش مشترک اعضا و مسئولین قریب به یکصد و پنجاه تشکل طی جلسات متعدد و پی در پی بود...انتخاب کاندیدا پشت درهای بسته واکنش منفی بدنه اصلی اصولگرائی را در پی داشت...همراهی مردم، به حول و قوه الهی بساط خرید و فروش و حقه و کلک را در انتخابات برخواهد چید...چرا افراد نالایق را در رشت و یا بعضی شهرستانها به نام اصولگرا به مردم معرفی می کنید؟
حسن کربلایی دبیر ائتلاف حامیان ولایت گیلان گفت: احساس تکلیف نسبت به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تلاش برای حضور حداکثری و معرفی کاندیدهای اصلح منجر به تشکیل جلسه مهدیه رشت شد. حسن کربلائی تشکیل جلسه مذکور را در راستای اهداف نظام دانست و افزود: خوشبختانه این امر مورد استقبال اکثریت جریانات اصولگرا قرار گرفته است.

بهگزارش گیل آنلاین:وی با بیان اینکه چنین اقدامی با این کمیت و کیفیت برای اولین بار در سطح کشور صورت گرفته است گفت: بدنه جریان اصولگرائی به عنوان نقش آفرینان اصلی تمام صحنه های حساس نظام و انقلاب چنین رویکردی را تائید می کنند.

کربلائی در بخش دیگری از سخنانش گفت: متاسفانه با توجه به کثرت بوجود آمده در طیف های مختلف اصولگرایان ، هر روزه شاهد اعلام حضور تشکل ها و لیست های جدیدی در جبهه اصولگرائی بودیم و از طرفی به خاطر عدم وجود سازوکار مناسب برای رسیدن به کاندیداهای واحد، ضرورت رسیدن به لیست واحد با رویکرد گسترده تر به شدت احساس می شد. وی افزود: طی چندین ماه گذشته جلسات  و نشستهای متعددی برای حصول به این مقصود برگزار شد که ماحصل آن برگزاری جلسه 2500 نفره مهدیه رشت با حضور تعدادی از کاندیداهابود. بنابراین، جلسه مذکور خلق الساعه و ناگهانی نبوده بلکه محصول تلاش مشترک اعضا و مسئولین قریب به یکصد و پنجاه تشکل طی جلسات متعدد و پی در پی  با هدف دستیابی به وحدت حداکثری جریانات اصولگرا بود و کاندیداهایی که بدون دلیل موجه خود را از حضور در جلسه محروم کردند، در واقع قدرناشناسی خود را نسبت به نظرات بدنه جریان ارزشی به نمایش گذاشتند.البته نباید از نظر دور داشت برخی از کاندیدا های منتسب به جریان اصولگرا از وضعیت خود در  بین افکار عمومی بدنه اصولگرا واقف بوده و بنای خود را برای رای اوری بر روی مولفه های دیگری همچون عنصر تاثیر گذاری همچون پول و اغوا قرار داده اند .

کربلائی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر قبولی مردم در امتحان پس از فتنه 88 و مردودی برخی خواص گفت: متاسفانه برخی تشکل های قدیمی و شناسنامه دار اصولگرا به جای تلاش برای جذب جوانان و بها دادن به نظرات بدنه اصولگرایی، کوشیدند پشت درهای بسته به تعیین و معرفی کاندیداهای مورد نظر خود اقدام نمایند که این امر واکنش منفی بدنه اصلی اصولگرائی شامل نیروهای مذهبی و هیئتها و فعالان مساجد , اعضای تشکل ها و گروههای فعال سیاسی و اجتماعی و تشکل های دانشگاهی را در پی داشت . وی همچنین عنوان داشت  این طرح راه کار موثر و کم هزینه دخالت و تاثیر گذاری تغییر فاز فضای گفتمان سیاسی از نسل دوم به نسل سوم انقلاب نیز می توان تعبیر نمود .

کربلائی همچنین در بخش دیگر سخنانش با اشاره به معرفی کاندیداهای مختلف توسط برخی گروهها و جبهه ها در شهرستانها گفت:خوشبختانه در بیشتر شهرستانهای استان کاندیداهای مد نظر جریان حامیان ولایت  که حاصل هم اندیشی و رایزنی با مجموعه های فعال شهرستانی است، با فهرست جبهه متحد اصولگرایان و پایداری مشترک است اما در معرفی کاندیداهای اصولگرا در برخی شهرها بدسلیقگی صورت گرفته است. وی افزود: به عنوان مثال در شهرستانی مانند تالش  غالب نیروهای اصولگرا و ارزشی روی آقای شکری به توافق رسیده اند که ایشان فرد مناسب و مطلوبی هستند و مورد حمایت این جبهه نیز می باشند. وی با اشاره به وضعیت بندر انزلی گفت: کاندیدای مورد حمایت جبهه متحد متاسفانه مورد اقبال اصحاب فتنه قرار گرفته و رد صلاحیت شدگان انتخابات و افراد مشکل دار در ستاد وی فعال بوده و او را همراهی می کنند. کربلائی نامزد مورد نظر این جبهه در آستانه اشرفیه را آقای رمضانی معرفی کرد و افزود ایشان چهره شناخته شده ای هستند که دارای شخصیتی علمی و سوابق انقلابی روشن بوده و ضمن احترام به دیگران ,  مناسب ترین فرد برای نمایندگی مجلس در آن شهرستان می باشند. وی با انتقاد به عملکرد جبهه متحد  در مورد کاندیدای معرفی شده در لنگرود افزود: چگونه است که اخگری از جمع 14 نفره اصولگرایان استان 7 رای آورده و به هیات داوری تعرفه شده در فهرست اصولگرایان نیست ، ولی فرد دیگری که تنها یک رای در  این جمع داشته توسط جبهه متحد به عنوان کاندیدای این جبهه در استان معرفی می شود؟

همچنین در صومعه سرا در حالی که آقای خصوصی دارای 13 رای در جمع تشکل های اصولگرا بود بطور کلی از جرگه اسامی جبهه متحد اصولگرایان حذف گردید .

لازم به ذکر است در جلسه ای که به دعوت ائتلاف  حامیان ولایت با حضور  قریب به 2500 نفر از 150 تشکل مذهبی و سیاسی مردمی در تاریخ 23 بهمن در مهدیه رشت برگزار گردید آقایان جلوه، نامدار و غلام حضرت حجت به ترتیب حائز بیشترین آرای حاضرین شدند.

کربلائی همچنین در بخش دیگر سخنانش افزود , اگر در این دوره  مردم گیلان با جریان اصیل اصولگرایی همراهی کنند به حول و قوه الهی بساط خرید و فروش و حقه و کلک را در انتخابات برخواهیم چید. خرید رای، ستاد های غیر قانونی، پوسترهای بزرگتر از اندازه قانونی نصب روی دیوار های مردم نوشتن با اسپری روی در و دیوار مردم و یا پلها و اتاقک های برق و مخابرات و... همه خلاف است و اگر کسی مرتکب شد باید نمره منفی به او داد.

کربلایی با اشاره به اینکه , خرید رای یعنی حقیر و پست کردن مردم , یعنی اهانت . آیا قیمت انسان که از ملک هم بالاتر است ده هزار تومان است ایا قیمت انسان برابر است با پنج کیلو میوه یا یک هندوانه؟ آیا کسانی که در ادارات یا مدارس و یا بین اعضا یک جلسه انتخاباتی پول پخش می کنند دوستدار مردمند ؟ آیا هزینه های میلیاردی برای رسیدن به نمایندگی مجلس یک پوئن مثبت است؟ آیا وابسته بودن به سرمایه داران این استان برای رفتن به مجلس یعنی خدمت به مردم؟ آیا بایستی در این استان فرهیختگان و دانشمندان و انسانهای فرهیخته از ترس عدم توانایی برای رقابت برای ورود به عرصه رقابت هراس داشته باشند. آیا اکنون که در سطح استان انسانهای با ارزشی ثبت نام کرده اند می بایستی از نداشتن پول و امکانات غصه بخورند آیا ما نمی توانیم با آراء خودمان پاسخ نه بدهیم به همه کسانی که با پول به دنبال رای از مردم گرفتن هستند؟

کربلایی افزود اینجانب وامدار هیچ کس نیستم به هیچ کس غیر از شهدا و ایثار گران و انقلاب و امام و رهبری بدهی ندارم.از هیچ کس ترسی ندارم و رسما اعلام می کنم اعمال و رفتار تبلیغاتی برخی کاندیداهای اصولگرایان و پایداری شرم آور است.

آیا باید از متخلفین دفاع کنیم؟ آیا در انزلی، صومعه سرا، لنگرود، و تالش انسانهای فرهیخته ای وجود نداشتند؟ چرا افراد نالایق را در رشت و یا بعضی شهرستانها به نام اصولگرا به مردم معرفی می کنید؟ کدام قانون اجازه داده در گوشه و کنار این شهر ها بنرهای بلند در خرابه ها زمینهای افتاده گاراژها مغازه های سوخته برپا شود؟

ایا نصب بنر در میادین چهار راه ها خلاف قوانین نیست ؟

دوستان دلسوزی که کاندیدا شده اند چنانچه می بینند از اقبال خوبی برخوردار نیستند احساس تکلیف کنند. و در پایان در خواست می کنم  دوستان و طرفدارانشان را به ستادهای افراد ارزشی سوق دهند و بدانید این کار شما ارزشمند تر خواهد بود و نزد مردم عزیز خواهید ماند.

دوستان عزیز!  قطعا باپایان یافتن انتخابات همه چیز تمام نمی شود. اگر ماندن بعضی کاندیداها موجب شود در برخی شهر ها مثل صومعه سرا تالش فومن لنگرود و لاهیجان  و... برخی افراد مساله دار رای بیاورند حتما در دلسرد شدن مردم سهیم خواهیم بود.

گاهی ماندن به هر قیمت تکلیف نیست و رفتن به کنار شاید وظیفه انقلابی باشد.

از قرار معلوم برخی از مدیران و مسئولان برگزاری انتخابات  توان برخورد مناسب با تخلفات تبلیغاتی را ندارند و روز به روز بر تخلفات افزوده می شود پس ما می توانیم با جواب منفی به اینگونه کاندیداها و رجوع به انسانهای فرهیخته ای که در کارهای تبلیغاتی با سلامت حرکت کردند به تکلیف الهی خود عمل کنیم.

گفتنی است جبهه حامیان ولایت پس ار انتخابات ریاست جمهوری 88 با هدف بصیرت بخشی و مقابله با اقدامات براندازانه فتنه گران ایجاد شده و فعالیت های گسترده ای در قالب برگزاری جلسات، کارگاه های آموزشی و همایش های مختلف داشته است. از اقدامات دیگر این ائتلاف می توان به برنامه ریزی جهت تجمع مقابل بیت آیت الله قربانی در 7 دی88 برای محکومیت اقدامات فتنه گران اشاره کرد.طبقه بندی: انتخابات در کلام بزرگان، 

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
معرفی کاندیداها
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
-------------

دوره نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودبار

تفریح و سرگرمی

دوره نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودبار

دوره نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودبار

دوره نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودبار