تبلیغات
دوره نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودبار زیتون،انتخابات شهرستان رودبار استان گیلان - اطلاعیه روابط عمومی جبهه پایداری انقلاب اسلامی؛ پیرامون اعلام فهرست اسامی نامزدهای مورد حمایت در 5 استان دیگر كشور
دوره نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودبار زیتون،انتخابات شهرستان رودبار استان گیلان
افزایش بصیرت، حضور حداكثری و انتخاب اصلح :تشکیل "مجلس صالح و سالم و قوی" با شرکت پرشور مردم

 اسامی نامزدهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مورد حمایت جبهه پایداری انقلاب اسلامی در 5 استان دیگر كشور؛ شامل استان های مازندران،گیلان، همدان، یزد و هرمزگان؛ نیز اعلام گردید...

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جبهه پایداری انقلاب اسلامی ؛ پیرو اطلاعیه شماره 1 روابط عمومی جبهه پایداری انقلاب اسلامی؛پیرامون اعلام فهرست اسامی نامزدهای مورد حمایت این جبهه در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی؛ پس از بررسی های انجام شده، نامزدهای نهایی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در 5 استان دیگر کشور جهت انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، به شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی؛ معرفی شدند؛ اسامی نامزدها در این 5 استان کشور عزیزمان؛ مزیداستحضار مردم شریف ایران اسلامی به شرح ذیل اعلام می گردد:


گیلان

آستارا

علیرضا نعمتی

 

بندر انزلی

صادق برزگر

 

آستانه اشرفیه

محمد حسین قربانی

 

رشت

سید علی آقازاده

 

نظر علی علیزاده

 

رودبار

رضا اکبر زاده

 

رودسر واملش

 اسدالله عباسی

 

فومن و شفت

خلیل بهروزی فر

 

لاهیجان و  سیاهكل

ذبیح نیکفر

 

لنگرود

سید گل آقا پور عباس

 


هرمزگان

بندر عباس ،قشم و ابوموسی و حاجی آباد

ابوالقاسم جراره

مهران شاهی

بندر لنگه و بستك و گاو بندی

احمد جباری

میناب و رودان و جاسك

حسین رئیسی


همدان

اسد آباد

اکبر رنجبر زاده

 

ملایر

احمد آریایی نژاد

 

نهاوند

حسن بهرام نیا

 

همدان

سید کاظم حجازی

 

ابراهیم کارخانه

 


یزد

بافق و مهریز و ابرکوه و خاتم

کاظم فرهمند

 

تفت و میبد

سید جلال یحیی زاده

 

یزد و صدوق

صالح جوکار

 

لیست اسامی نامزده های  مورد حمایت  جبهه پایداری انقلاب اسلامی در سایر استانها نیز ، متعاقباً اعلام خواهد شد




طبقه بندی: گروه ها و جریانات سیاسی، 
برچسب ها: اطلاعیه روابط عمومی جبهه پایداری انقلاب اسلامی؛ پیرامون اعلام فهرست اسامی نامزدهای مورد حمایت در 5 استان دیگر كشور، جبهه پایداری انقلاب اسلامی، حوزه انتخابیه تهران ۱- حجت الاسلام والمسلمین مرتضی آقاتهرانی ۲- حجت الاسلام روح الله حسینیان ۳- علی اصغر زارعی ۴- محمد سلیمانی ۵- حجت الاسلام سید محمود نبویان ۶- غلامعلی حداد عادل ۷- حجت الاسلام ناصرسقای بی ریا ۸- مسعود میرکاظمی ۹- اسماعیل کوثری ۱۰- مهدی کوچک زاده ۱۱- حجت الاسلام حمید رسایی ۱۲- حجت الاسلام قاسم روانبخش ۱۳- فاطمه آلیا ۱۴- زهره طبیب زاده ۱۵- زهره سادات لاجوردی ۱۶- بتول نامجو ۱۷- حسن حمیدزاده ۱۸- بیژن نوباوه ۱۹- سید مهدی هاشمی ۲۰- علی خطیبی شریفی ۲۱- محمداسماعیل کفایتی ۲۲- علیرضا مرندی ۲۳- خلیلیان ۲۴- باباپور ۲۵- حسین طلا ۲۶- جوانمردی ۲۷- دهقانی ۲۸- حسین استادآقا ۲۹- محمدجواد محمدی ۳۰- علیرضا صفارزاده، حوزه انتخابیه اصفهان احمد سالک مجتبی خیام غلامرضا قربانی عباس مقتدایی و مجید نادرالاصلی، استان آذربایجان شرقی، اهر و هریس عباس فلاح، بستان آباد احد خیری، بناب ضیاء اله اعزازی ملکی، تبریز آذرشهر و اسکو محمدحسین فرهنگی حجت الاسلام رسول جلیل زاده محمداسماعیل سعیدی، سراب رضا رسولی شربیانی، شبستر علی علیلو، كلیبر و بخش هوراند مهدی راثی، مراغه و عجب شیر موسی سلطانی، ملكان شهروز افخمی، میانه سید محمد رضا حاجی اصغری، هشترود و چاراویماق غلامحسین شیری، ورزقان خادوانا الله وردی دهقان، آذربایجان غربی، ارومیه ابراهیم بازیان حسین پناهی، پیرانشهر و سردشت علی احمدیان، خوی قنبر کریم نژاد، سلماس رسول جلایر، ماكو و چالدران محمد علی پور، میاندوآب و شاهین دژ و تكاب مهدی عیسی زاده، اردبیل، مشگین شهر ولی ملکی منصور حقیقت پور، اردبیل و نمین و نیر جواد صبور مصطفی افضلی فرد، ایلام، ایلام شیروان چرداول ایوان مهران علی اکبر بسطامی محسن عباسی، دهلراندره شهرآبدانان عبد سبزی، بوشهر، بوشهر عبدالکریم جمیری، دشتستان حجه الاسلام سید مهدی موسوی ن‍ژاد، دشتی و تنگستان غلامحسین پولادی، دیر وکنگان جم موسی احمدی، خراسان جنوبی، بیرجند و درمیان حجه الاسلام محمد باقر عبادی، قائنات حجه الاسلام علی قربانی، نهبندان و سربیشه نظر افضلی، خراسان رضوی، تربت جام و تایباد غلامرضا اسداللهی، تربت حیدریه و مه و لات ابوالقاسم خسروی، چناران و طرقبه محمد دهقان نقندر، خواف و رشتخوار سید محسن امیر کلالی، درگز صمد صادقی، سبزوار بهروز محبی نجم آبادی، سبزوار عبدالله داورزنی، سرخس و بخش‌های احمد آباد محمد دوست، كاشمر و بردسكن و خلیل آباد حجت الاسلام یعقوبی، گناباد حجت الاسلام محمد رجایی، مشهد و كلات جواد کریمی قدوسی سید امیر حسین قاضی زاده خانم انسیه غفوری شعرباف حجت الاسلام پژمان فر، نیشابور علی معدنی، خراسان شمالی، بجنورد و جاجرم قاسم جعفری احمدرضا وفایی، شیروان محمدرضا حسین نژاد، زنجان، ابهر سید نجم الدین مرتضوی، خدابنده حجت الاسلام سید محمدعلی موسوی، زنجان و طارم محمد اسماعیلی محسن علیمردانی، فارس، آباده و بوانات روح الله دهقان، اقلید ابوالقاسم رحمانی، جهرم محمدرضا رضایی کوچی، داراب و زرین دشت نبی الله احمدی، سپیدان علی طالع قمر، سروستان و كربال و كوار نصرالله کوهی باغ اناری، شیراز حجت الاسلام محسن مکارم شیرازی ذوالانوار ضرغام صادقی، فسا حسین یغفوری، فیروز آباد – قیر – كارزین و فراشبند حجت الاسلام سید یونس موسوی، لارستان و خنج جمشید جعفر پور، لامردو مهر سید موسی موسوی، قزوین، بویین زهرا و آوج روح الله جانی عباسپور، قزوین و آبیك و البرز حجت الاسلام سید مرتضی حسینی حجت الاسلام علی عباسی، كرمان، بم حجت الاسلام موسی غضنفری، كرمان و راور حجت الاسلام حسین جلالی، كهنوج و منوجان حجت الاسلام محمدرضا امیری کهنوج، كرمانشاه، سنقر محمدابراهیم محبی، اسلام آباد غرب و دالاهو علی جلیلیان، پاوه و جوانرود سید فتح الله حسینی، قصرشرین سرپل ذهاب و گیلانغرب بهرام تیموری، كنگاور و صحنه و هرسین وحید احمدی، کرمانشاه محمد کرمی راد، كهگیلویه و بویراحمد، بویر احمد و دنا ستار هدایت خواه، گچساران قدرت الله حسینی، كهگیلویه و بهمئی حجت الاسلام علی محمد بزگواری، گلستان، رامیان – آزادشهر مرادعلی منصوری رضی، علی آباد کتول رحمت الله نوروزی، گرگان و آق قلا حجت الاسلام سید علی طاهری، گنبدکاووس سلیمان عباسی، کردکوی و ترکمن و بندرگز محمدجواد نظری مهر، گیلان، آستارا علیرضا نعمتی، بندر انزلی صادق برزگر، آستانه اشرفیه محمدحسین قربانی، رشت سید علی آقازاده نظرعلی علیزاده، رودبار رضا اکبرزاده، رودسر و املش اسدالله عباسی، فومن و شفت خلیل بهروزی فر، لاهیجان و سیاهكل ذبیح نیکفر، لنگرود سید گل آقا پورعباس، هرمزگان، بندر عباس قشم و ابوموسی و حاجی آباد ابوالقاسم جراره مهران شاهی، بندر لنگه و بستك و گاو بندی احمد جباری، میناب و رودان و جاسك حسین رییسی، همدان، اسدآباد اکبر رنجبرزاده، ملایر احمد آریایی نژاد، نهاوند حسن بهرام نیا، همدان سید کاظم حجازی ابراهیم کارخانه، یزد، بافق و مهریز و ابرکوه و خاتم کاظم فرهمند، تفت و میبد سید جلال یحیی زاده، یزد و صدوق صالح جوکار، پاکدشت، فرهاد بشیری، رباط کریم، حجت الاسلام حسن نوروزی، شهریار، علی علی بابایی، خوزستان، بندماهشهر و امیدیه و هندیجان حبییب الله آغاجری، دزفول محمدعلی قاسمی، دشت آزادگان قاسم ساعدی، شوش سید راضی نوری، سمنان، سمنان علیرضا خسروی، شاهرود عباسعلی غلامی، مرکزی، تفرش و آشتیان کاظم سپاس آشتیانی، خمین ابراهیم رضایی، محلات و دلیجان حجت الاسلام علیرضا سلیمی، البرز، کرج علی شیرین زاد، ساوجبلاغ طالقان و نظرآباد حجت الاسلام مفید کیایی نژاد،

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
معرفی کاندیداها
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
-------------

دوره نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودبار

تفریح و سرگرمی

دوره نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودبار

دوره نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودبار

دوره نهم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رودبار